Respect_Nur

Liittynyt joulu 2021Viimeisin taistelu Päivitetty
kkru
[CEPA-] 💲 ФАРМ 💲 ФАРМ 💲 ФАРМ 💲
Värvääjä · liittyi 29 huhti 2025
CEPA- emblem

Nimimerkin Respect_Nur satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita1 22102727
Taso9,079,529,52
Voitot68856,35 %01140,74 %1140,74 %
Häviöt51542,18 %01555,56 %1555,56 %
Tasapelit181,47 %013,70 %13,70 %
Selvittyjä taisteluita37830,96 %0725,93 %725,93 %
Tuhotut säiliöt1 4171,160260,96260,96
Tuhoamissuhde1,681,301,30
Havaitut säiliöt1 3741,130271,00271,00
Vauriot2 316,421 974,671 974,67
Alustojen vauriot76,86112,41112,41
Havaitsemisen vauriot415,58502,26502,26
Avustavat vauriot492,43614,67614,67
Yhteensä vauriot2 808,852 589,332 589,33
Perusvaltauksen valtauks1650,14000,0000,00
Perustason puolustus8210,67000,0000,00
Kokemusta912,81730,00730,00
Osumistodennäköisyys72,60 %62,27 %62,27 %
Henkilökohtainen luokitus6 5940+21+21
World of Tanks -arvosana8 0900−58−58
WN71 589,391 019,351 019,35
WN82 455,851 689,731 689,73
WNX2 447,011 918,461 918,46

Nimimerkin Respect_Nur mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin Respect_Nur arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • Leopard Prototyp A
    Taso IX· 195 Taisteluita
    3 132,62−120,62 poistettuna
  • Leopard 1
    Taso X· 380 Taisteluita
    2 552,15−61,68 poistettuna
  • Škoda T 56
    Taso VIII· 320 Taisteluita
    2 478,97−19,10 poistettuna
Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • Object 430U
    Taso X· 67 Taisteluita
    1 588,07+60,87 poistettuna
  • Leopard 120 Verbessert
    Taso XI· 77 Taisteluita
    1 568,85+53,23 poistettuna
  • Caliban
    Taso VIII· 46 Taisteluita
    1 536,36+27,64 poistettuna
  • LT-432
    Taso VIII· 91 Taisteluita
    2 291,02+2,47 poistettuna

Nimimerkin Respect_Nur merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit03. Luokka322. Luokka261. Luokka13Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
XI1
X2
IX1
VIII24
VII1
VI1

3/12 ajoneuvolla on Ace Tanker (25% tallista).

Nimimerkin Respect_Nur klaanihistoria

4 klaania · 3y klaaneissa

joulu 20212023202420252026tänään
[CEPA-]CEPA- emblem💲 ФАРМ 💲 ФАРМ 💲 ФАРМ 💲nykyinen1 year
[DOSKZ]DOSKZ emblemDOS_KAZAKHSTAN27 huhti 20254 months
[DOSKZ]DOSKZ emblemDOS_KAZAKHSTAN12 marras 20241 year
[KAZ-T]KAZ-T emblemKAZ TEAM9 huhti 20237 months