Pixel_Pixelowsky

Liittynyt helmi 2020Viimeisin taistelu Päivitetty
enpl
[CAPAY] Горить сарай гори і хата
Sotilas · liittyi 5 kesä 2025
CAPAY emblem

Nimimerkin Pixel_Pixelowsky satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita14 397000
Taso7,89
Voitot7 27850,55 %000
Häviöt6 96348,36 %000
Tasapelit1561,08 %000
Selvittyjä taisteluita2 96320,58 %000
Tuhotut säiliöt11 3500,79000
Tuhoamissuhde0,99
Havaitut säiliöt17 5001,22000
Vauriot1 383,35
Alustojen vauriot46,12
Havaitsemisen vauriot301,66
Avustavat vauriot347,78
Yhteensä vauriot1 731,12
Perusvaltauksen valtauks1 4230,10000
Perustason puolustus5 7190,40000
Kokemusta621,63
Osumistodennäköisyys68,71 %
Henkilökohtainen luokitus6 337000
World of Tanks -arvosana5 849000
WN71 157,66
WN81 589,44
WNX1 478,41

Nimimerkin Pixel_Pixelowsky mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin Pixel_Pixelowsky arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • SU-152
    Taso VII· 248 Taisteluita
    2 642,11−16,21 poistettuna
  • Turtle Mk. I
    Taso VIII· 378 Taisteluita
    2 061,54−15,61 poistettuna
  • Mars
    Taso VIII· 169 Taisteluita
    2 371,83−10,50 poistettuna
  • Concept 1B
    Taso IX· 179 Taisteluita
    2 130,83−9,46 poistettuna
  • Char Futur 4
    Taso IX· 317 Taisteluita
    1 816,60−8,93 poistettuna
Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • Lansen C
    Taso VIII· 698 Taisteluita
    1 200,42+14,67 poistettuna
  • Prototipo Standard B
    Taso IX· 240 Taisteluita
    915,40+12,00 poistettuna
  • T-10
    Taso IX· 251 Taisteluita
    1 032,57+9,79 poistettuna
  • IS-3
    Taso VIII· 131 Taisteluita
    612,94+8,69 poistettuna
  • Object 261
    Taso X· 161 Taisteluita
    864,78+8,67 poistettuna

Nimimerkin Pixel_Pixelowsky merkit ja mestaruus

Merkit erinomaisuudesta5301

Ajoneuvot tykin merkkeihin perustuen. Merkki on pitkän ajan keskiarvo. Peli laskee sen viimeaikaisten taisteluiden liukuvasta ikkunasta verrattuna siihen, mitä alueella tehdään kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään
XI12
X712
IX913
VIII1112
VII1471
VI223
V164
IV11
III15
II13
I10

54/183 ajoneuvolla on merkki (30% tallista).

Mestaruusmerkit283. Luokka3372. Luokka2621. Luokka146Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
XI12
X11107
IX1714
VIII14396
VII4126
VI22957
V4583
IV1541
III53151
II1552
I442

46/183 ajoneuvolla on Ace Tanker (25% tallista).

Tykin edellä pelaaminen

Ajoneuvot, joiden yhteenlaskettu vahinko ylittää jo merkin, jota niillä ei ole. Merkki on tämä yhteenlaskettu vahinko, joka on väritetty sen ylittämän merkin mukaan.

  • Taso VI· 26 Taisteluita
    1 566tykillä on ei mitään
  • Taso VI· 36 Taisteluita
    1 202tykillä on ei mitään
  • Taso X· 71 Taisteluita
    2 818tykillä on ei mitään
  • Taso IX· 76 Taisteluita
    2 472tykillä on ei mitään
  • Taso VII· 26 Taisteluita
    1 931tykillä on ei mitään
  • Taso VI· 46 Taisteluita
    1 208tykillä on ei mitään

Nimimerkin Pixel_Pixelowsky klaanihistoria

9 klaania · 2y 8mo klaaneissa

helmi 2020202120222023202420252026tänään
[CAPAY]CAPAY emblemГорить сарай гори і хатаnykyinen1 year
[ZONDA]ZONDA emblemBROTHERHOOD ON HORSES21 marras 20241 month
[TOKI]TOKI emblemTomatoKillers12 loka 20242 days
[DONI]DONI emblemDomino9 loka 20243 days
[POPOG]POPOG emblemPopoga29 syys 20249 months
[NK2ZL]NK2ZL emblemNewKabaczki2zł15 loka 20222 minutes
[NK5ZL]NK5ZL emblemNewKabaczki5zł14 touko 20224 months
[66PAD]66PAD emblem66st Polish Armoured Division25 marras 20214 months
[MORUK]MORUK emblem⏩〰☢☣☣☣☢〰⏪📯🎶🎶🎶🎶🐫🐪🐇🐁🐏🐒🐎🐐🐂🐄🐃🐓🐔🐤🐣🐕🐆🐀🐩🐘🐈🐦🐠🐌 ꓟ5 elo 20214 minutes