Papi_177

Liittynyt joulu 2025Viimeisin taistelu Päivitetty
enru
[_K-A_] Kavkazskiy--Al'yans
Värvääjä · liittyi 26 tammi 2026
_K-A_ emblem

Nimimerkin Papi_177 satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita156000
Taso6,80———
Voitot6944,23 %0—0—0—
Häviöt8655,13 %0—0—0—
Tasapelit10,64 %0—0—0—
Selvittyjä taisteluita2314,74 %0—0—0—
Tuhotut säiliöt980,630—0—0—
Tuhoamissuhde0,74———
Havaitut säiliöt1831,170—0—0—
Vauriot574,28———
Alustojen vauriot34,44———
Havaitsemisen vauriot227,81———
Avustavat vauriot262,24———
Yhteensä vauriot836,52———
Perusvaltauksen valtauks410,260—0—0—
Perustason puolustus100,060—0—0—
Kokemusta554,46———
Osumistodennäköisyys64,93 %———
Henkilökohtainen luokitus1 845000
World of Tanks -arvosana4 259000
WN7685,01———
WN8864,78———
WNX651,36———

Nimimerkin Papi_177 mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin Papi_177 arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • LTG
    Taso VII· 34 Taisteluita
    1 853,17−255,85 poistettuna
⚓ Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

Yksikään panssarivaunu ei laske kokonaisarvosanaa.

Nimimerkin Papi_177 merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit83. Luokka342. Luokka201. Luokka11Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
X21———
IX31———
VIII—2———
VII1———1
VI——1——
V111——
IV111——
III——1——
II—1———
I—1———

1/21 ajoneuvolla on Ace Tanker (5% tallista).

Nimimerkin Papi_177 klaanihistoria

1 klaania · 4 months klaaneissa

joulu 2025tänään
[_K-A_]_K-A_ emblemKavkazskiy--Al'yansnykyinen8 months