FearLessTurkisH_54

Liittynyt loka 2016Viimeisin taistelu Päivitetty
tr
[BATAK] KeNDi HaLiNDe TaKıLaNLaR KuLüBü
Alokas · liittyi 11 helmi 2026
BATAK emblem

Nimimerkin FearLessTurkisH_54 satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita547001
Taso4,55——4,00
Voitot27149,54 %0—0—00,00 %
Häviöt26949,18 %0—0—1100,00 %
Tasapelit71,28 %0—0—00,00 %
Selvittyjä taisteluita8114,81 %0—0—00,00 %
Tuhotut säiliöt4260,780—0—00,00
Tuhoamissuhde0,91——0,00
Havaitut säiliöt5340,980—0—22,00
Vauriot504,44——157,00
Alustojen vauriot15,82——0,00
Havaitsemisen vauriot108,31——0,00
Avustavat vauriot124,12——0,00
Yhteensä vauriot628,57——157,00
Perusvaltauksen valtauks9901,810—0—00,00
Perustason puolustus1560,290—0—00,00
Kokemusta435,35——63,00
Osumistodennäköisyys61,36 %——100,00 %
Henkilökohtainen luokitus3 02100−14
World of Tanks -arvosana4 90700−8
WN7916,88——162,05
WN81 203,09——73,82
WNX956,52——20,50

Nimimerkin FearLessTurkisH_54 mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin FearLessTurkisH_54 arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

Yksikään panssarivaunu ei nosta kokonaisarvosanaa.
⚓ Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • SDP 40 Zadymka
    Taso V· 31 Taisteluita
    559,98+25,59 poistettuna
  • Type 1 Chi-He
    Taso IV· 36 Taisteluita
    944,64+1,85 poistettuna

Nimimerkin FearLessTurkisH_54 merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit113. Luokka3182. Luokka2101. Luokka16Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
VII——1—1
VI132——
V—1431
IV25513
III—1531
II4113—
I2————

6/54 ajoneuvolla on Ace Tanker (11% tallista).

Nimimerkin FearLessTurkisH_54 klaanihistoria

1 klaania · 4 months klaaneissa

loka 2016201820192020202120222023202420252026tänään
[BATAK]BATAK emblemKeNDi HaLiNDe TaKıLaNLaR KuLüBünykyinen8 months