FLOPPI_44

Liittynyt syys 2021Viimeisin taistelu Päivitetty
deen
[-PPR-] Purple Rain
Värvääjä · liittyi 21 syys 2021
-PPR- emblem

Nimimerkin FLOPPI_44 satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita455000
Taso4,47———
Voitot18540,66 %0—0—0—
Häviöt25856,70 %0—0—0—
Tasapelit122,64 %0—0—0—
Selvittyjä taisteluita8218,02 %0—0—0—
Tuhotut säiliöt1570,350—0—0—
Tuhoamissuhde0,42———
Havaitut säiliöt2870,630—0—0—
Vauriot231,55———
Alustojen vauriot9,51———
Havaitsemisen vauriot43,08———
Avustavat vauriot52,60———
Yhteensä vauriot284,14———
Perusvaltauksen valtauks1 7813,910—0—0—
Perustason puolustus2570,560—0—0—
Kokemusta184,23———
Osumistodennäköisyys59,39 %———
Henkilökohtainen luokitus1 264000
World of Tanks -arvosana2 858000
WN7370,21———
WN8330,77———
WNX183,94———

Nimimerkin FLOPPI_44 mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin FLOPPI_44 arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • SU-85
    Taso V· 110 Taisteluita
    257,31−21,65 poistettuna
  • Pz.Kpfw. IV Ausf. H
    Taso V· 49 Taisteluita
    373,78−20,49 poistettuna
⚓ Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • SU-100
    Taso VI· 39 Taisteluita
    2,31+38,35 poistettuna
  • SU-76M
    Taso IV· 136 Taisteluita
    184,13+1,91 poistettuna
  • SU-122A
    Taso V· 34 Taisteluita
    138,76+1,89 poistettuna

Nimimerkin FLOPPI_44 merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit73. Luokka342. Luokka231. Luokka12Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
VI11———
V——111
IV—1—11
III—3—1—
II—12——
I311——

2/20 ajoneuvolla on Ace Tanker (10% tallista).

Nimimerkin FLOPPI_44 klaanihistoria

1 klaania · 4y 8mo klaaneissa

syys 202120222023202420252026tänään
[-PPR-]-PPR- emblemPurple Rainnykyinen5 years