Ed_Hunter666

Liittynyt loka 2011Viimeisin taistelu Päivitetty
cssk

Nimimerkin Ed_Hunter666 satunnaistaistelujen tilastot ·

StatKaikkiaanViimeiset 24hViimeiset 7pvViimeiset 30pv
Taisteluita29 402000
Taso6,23———
Voitot14 00847,64 %0—0—0—
Häviöt15 11551,41 %0—0—0—
Tasapelit2790,95 %0—0—0—
Selvittyjä taisteluita5 01517,06 %0—0—0—
Tuhotut säiliöt14 7090,500—0—0—
Tuhoamissuhde0,60———
Havaitut säiliöt30 0571,020—0—0—
Vauriot492,12———
Alustojen vauriot22,26———
Havaitsemisen vauriot125,07———
Avustavat vauriot147,34———
Yhteensä vauriot639,46———
Perusvaltauksen valtauks57 7391,960—0—0—
Perustason puolustus11 9310,410—0—0—
Kokemusta343,65———
Osumistodennäköisyys71,43 %———
Henkilökohtainen luokitus3 574000
World of Tanks -arvosana3 050000
WN7685,66———
WN8633,17———
WNX431,67———

Nimimerkin Ed_Hunter666 mittarin kehitys

Yhtenäinen rivi näyttää WNX kokonaisuutena ja vastaa yllä olevaa Kaikkiaan-saraketta. Se muuttuu hitaasti uusien taistelujen kertyessä. Katkoviiva näyttää istuntokohtaisen arvon WNX, joka on laskettu edellisen tilannekuvan jälkeen pelatuista taisteluista. Se näyttää kuumat ja kylmät putket. Rivin väri noudattaa arvosanan tasoa.

Nimimerkin Ed_Hunter666 arvosanaa muokkaavat panssarivaunut

🚀 Arvosanaa nostavat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka nostavat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen laskisi arvosanaa.

  • KV-85
    Taso VI· 1 600 Taisteluita
    726,65−14,32 poistettuna
  • T29
    Taso VII· 1 082 Taisteluita
    747,33−13,38 poistettuna
  • T34
    Taso VIII· 1 558 Taisteluita
    561,88−9,97 poistettuna
  • Tiger II
    Taso VIII· 938 Taisteluita
    624,99−7,71 poistettuna
  • VK 36.01 (H)
    Taso VI· 1 343 Taisteluita
    592,74−7,31 poistettuna
⚓ Arvosanaa laskevat panssarivaunutWNX

Panssarivaunut, jotka laskevat kokonaisarvosanaa. Niiden poistaminen nostaisi arvosanaa.

  • T-50
    Taso V· 546 Taisteluita
    15,30+8,72 poistettuna
  • MT-25
    Taso VI· 148 Taisteluita
    2,37+3,05 poistettuna
  • Tiger I
    Taso VII· 243 Taisteluita
    180,17+2,97 poistettuna
  • Panther
    Taso VII· 308 Taisteluita
    228,23+2,35 poistettuna
  • Pz.Kpfw. S35 739 (f)
    Taso III· 757 Taisteluita
    302,37+2,34 poistettuna

Nimimerkin Ed_Hunter666 merkit ja mestaruus

Mestaruusmerkit443. Luokka3802. Luokka2321. Luokka116Ace TankerM

Ajoneuvot parhaan merkkinsä mukaan. Merkki perustuu yhteen taisteluun eikä keskiarvoon. Peli myöntää sen yksittäisen pelin kokemuksen perusteella verrattuna siihen, mitä alueella saavutetaan kyseisellä ajoneuvolla.

TasoEi mitään3. Luokka32. Luokka21. Luokka1Ace TankerM
X—33——
IX1124—
VIII24922
VII——1283
VI381344
V161724
IV57561
III551032
II5983—
I711——

16/201 ajoneuvolla on Ace Tanker (8% tallista).

Nimimerkin Ed_Hunter666 klaanihistoria

4 klaania · 8y 1mo klaaneissa

loka 2011201420162018202020222024tänään
[1TDSV]1TDSV emblem1. Tanková divize starých veteránů21 maalis 20255 months
[1TDSV]1TDSV emblem1. Tanková divize starých veteránů1 huhti 20241 year
[IBCZF]IBCZF emblemInglourious Basterds CZ-FUN3 tammi 20192 years
[1TDSV]1TDSV emblem1. Tanková divize starých veteránů3 helmi 20174 years